Raf Hurdası

raf

Raf hurdası almak veya satmak istiyorsanız, fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalı ve hurda raf demirinin değerini öğrenmelisiniz. Ayrıca hurda raf sistemleri hakkında her şeyi burada bulabilir ve öğrenebilirsiniz. Hurda rafları veya hurda pazarı koridorları sürekli elinizin altında. Hurdalarımız arasında her türlü hurda market dolapları ve ürün teşhir bölümleri bulabilir.

İnsanlar arasında eski, işe yaramaz, dökülen hurda terimi kullanılsa da aslında son kullanma tarihi geçmiş geri dönüştürülebilir malzemelere hurda denir. Gelişmiş toplumlarda hurdanın geri dönüştürülmesi ve geri dönüştürülmesi çok yaygındır ve hurdalar en az malzemenin kendisi kadar değerlidir. Ülkemizde hurda toplama ve geri dönüşüm sürecinin ekonomi, doğa koruma ve sanayide sağladığı faydaların fark edilmesiyle birlikte hurdacılık bir adım atmış ve tercih edilen sektörlerden biri haline gelmiştir.

2. El Hurda Raf

Diğer hurda türlerinin dışında, döküm raf hurdaları başka birçok amaca hizmet edebilir. İnsanlar, çeşitli yerlerde faydalı olan bu malzemenin bir gün kendilerine fayda sağlamayacağını bildikleri için buna göre hareket ederler. Böylelikle hurdalarını rahatlıkla alıp ilk etapta raf hurdaları ve diğer çeşitleri ile Gebze Hurdacı’na satabilirsiniz. Ayrıca döküm raf hurdalar’ından veya diğer hurda türlerinden de para kazanılabilir. Sahip olunan her şeyin bir gün modası geçeceği, çalışamaz hale geleceği ve hurda olarak değerlendirileceği bir zaman gelecek. Özellikle dökme raf artıkları, insanlara veya çevreye zarar vermeden önce hurdacılara satılmalı veya imha edilmelidir. Bunun için döküm ikinci el depo raf malzemelerinizi firmamıza getirip geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki bunu yapmak zaten kirlenmiş olan çevreye ve insan sağlığına verilen zararı bir ölçüde önleyecektir. Raf hurdalarınızı sattığınızda karşılığında ödeme alırsınız. Burnun sizi maddi açıdan destekleyen en güzel yanı, satılan raf hurdasının tekrar kullanıma hazır hale getirildikten sonra farklı ve yeni bir ürün olarak geri dönüştürülmesidir. Kısa sürede işlenebilen kaynakları kullanarak yeni bir üretim yapmak yerine, dönüşüm süreçleri ile elde edilen hammaddelerle ürünler üretmek ülkenin ekonomik durumu için oldukça önemlidir. Bunun nedeni, hurdaların geri dönüşüm sürecinden elde edilen hammaddenin maliyetinin ucuz ve işlenmesinin kolay olmasıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Yıkıntı Hurdası

Raf hurdalarınızı Gebze Hurda firmamıza satarak anında nakit ödeme alarak ülke ekonomisine, kendi bütçenize ve doğal yaşamı koruma zincirine katkıda bulunacaksınız.

Hurda ambar rafları ile butik, kasap, market, pastane gibi işletmelere ait hurda malzemelerden çıkan alet ve raflar ile depolama alanından tasarruf edebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Hurda raf satışı yapmak için doğru adrese geldiniz. Her türlü hurdayı geri dönüştürüyoruz. Firmamız 7/24 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır. İletişim için cayirovageridosunusum.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2. El Market Raf Hurdası

Market rafının taşıyıcı tipi L şeklinde 30x50mm kutu profil ayaktan oluşmaktadır. Raf konsolunun bu ayak üzerine oturması için tek taraflı veya çift taraflı kanallar mevcuttur. Ünitenin başındaki ve sonundaki ayaklar, tercihe ve kullanım amacına göre delikli veya arkası düz perdelerle birbirine bağlanır. Raf konsolları ise ayaklardaki kanallara yerleştirilerek raf alt konstrüksiyonu oluşturulur. Raf masaları bu konsollara oturur. Hurda Raf Fiyatları

Market rafları mimari projedeki yerleşim düzenine göre duvar üniteleri ve orta üniteler olarak 2’ye ayrılmıştır. Duvar üniteleri tek taraflı kullanıma, orta üniteler ise çift taraflı kullanıma uygundur. Boyları 140cm, 180cm, 220cm ve 260cm olarak değişmektedir.

Raf Hurda Fiyatları

Gebze’de ve Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası bölgelerinde ikinci el raf fiyatları raf tipine göre değişiklik göstermektedir. Demir raf hurdası ve çelik raf hurdası farklı fiyatlandırılır. Ayrıca market raflarında L şeklinde taşıyıcı konstrüksiyon bulunmaktadır. Bu konstrüksiyonun kalınlığı ve ağırlığı gibi faktörler hurda raf fiyatları üzerinde etkilidir. Hurda duvar üniteleri ve hurda orta koridorlar farklı fiyatlandırılır.

Bilgi Almak İçin Arayın.

Alacağınız raf tipini ve modellerini biliyorsanız bizleri ziyaret ederek ya da satmak istediğiniz raf tiplerini bizlere belirterek sizler için piyasaya uygun olan en uygun fiyat politikamıza güvenerek fiyat veririz. Bu sayede kazanç bakımından geride kalmaz ve satıştan yüksek kazanç elde etmiş olursunuz. Sizlere doğru hizmeti verebilmek adına bizler 7/24 çalışıyoruz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  DKP Hurdası

Cevap bırakın