Krom Hurdası

dkp hurda

Krom hurdası, dışarıda nadiren karşılaşılabilecek bir malzeme türü olarak görülmektedir. Bu nedenle değeri son derece yüksek değerli metallerden biri olması onu ikinci el ve atıl tipler için cazip kılmaktadır. Hurda krom satışı yapabileceğiniz tesisler, güncellenen fiyat listesinde farklı krom türleri için özel fiyat duyuruları yapmaktadır.

Paslanmaz Hurda türlerine göre birçok tesisten faydalanabilir, yüzlerce kilo atık hurda satabilirsiniz. Tesislerin birbirinden iki üç katına varan fiyat farklarıyla hurda alıp satması söz konusu değildir. Paslanmaz hurda satın alanlar, çalışmaların o an itibariyle ülkemizdeki fiyat ortalamasına uygun olarak yürütülmesini sağlar.

Hurda Krom Alım Satım

Hurda krom alımı yapan hurdacı şirketimizin olan Gebze Hurdacı, siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kesintisiz hizmet vermenin yanı sıra herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve bu konuda müşterilerimizi olumsuz etkilemedik. Firmamız hurda kromu sizlerden kısa sürede almaktadır. Birçok krom çeşidi vardır ve krom hurda fiyatları bu tiplere göre değişiklik göstermektedir. Bu malzemelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak kesici takımlar otomobillerde de kullanılmaktadır. Paslanmayan bir yapıya sahiptir ve oldukça serttir. Hurda kromunuzu da firmamıza teslim edebilirsiniz. Paslanmaz hurda alımı yapanlar olarak sizlere 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Tabii ki envanterinizde bulunan hurda kromu istediğiniz fiyattan satmanız da mümkün. Firmamız uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte ve bu sektörde lider bir firmadır. Sizden aldığımız tüm hurdaları geri dönüşüme gönderiyoruz ve yılda tonlarca hurda malzemeyi ülke ekonomisine kazandırıyoruz. Ülke ekonomisini canlandırmak ve geleceğin aydınlık olmasını sağlamak tamamen bizim elimizde. Hurda teorileri başta olmak üzere üyenizdeki tüm hurdaları bize teslim ederek ülke ekonomisini canlandırabilir ve geleceğinizin daha parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hurdalar için inanılmaz fiyatlara da sahip olabilirsiniz. Size en yakın paslanmaz hurda alım satım bayisi arıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Bakır Hurdası

Krom Hurda Fiyatları

Krom Hurda Fiyatları ya da Paslanmaz Hurda Fiyatları krom cinsine göre değişiklik göstermektedir. Krom madeni ülkemizde en çok ihraç edilen maden türüdür. Kullanım alanı açısından oldukça geniş bir yer kaplayan krom mineral çeliğin sertleştirilmesinde, paslanmaz çelik üretiminde ve çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılmaktadır. Bu nedenle hurda krom geniş bir kullanım alanı bırakır. Krom ayrıca, özellikle otomobil parçaları ve kesici aletlerde korozyon önleyici kaplama olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek erime sıcaklığından dolayı tuğla ve kalıp yapımında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Güncel fiyatları cayirovageridosunusum.com sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Arayın.

Krom çok sert, parlatıla bilirliği yüksek ve paslanmayan bir metal olduğu için metal eşya imalatında da büyük önem taşımaktadır. Yurt dışında en çok satılan madendir. Krom çok yönlü bir elementtir. Çelik, alaşım (demir alaşımları), kimya ve refrakter (ateşe dayanıklı malzemeler) endüstrilerinde farklı oranlarda ve şekillerde kullanılmaktadır. Metallere sertlik kazandırdığı için zırhlı araç yapımında da kullanılır. Nikel ile birlikte paslanmaz çeliklerde çok sık kullanılır. Deri tabaklamada kullanılan toz krom deriye uzun süreli dayanıklılık özelliği kazandırır.

Krom ayrıca; kaplama, metal parlatma, çimento, cam, reaktörler, mermiler, top, çeşitli silah ve mühimmat, gemiler, otobüsler, otobüs durakları, tren vagonları, sokak aydınlatma sistemleri, uçak, havacılık sanayi, merdiven korkulukları ve korkulukları, otomotiv, motorlar, motosikletler, Bisiklet ve ağır sanayi gibi birçok sektörde çeşitli işlemlerden geçirilerek alaşımlı veya saf halde kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda fiyatları Kromun geniş kullanım alanı nedeniyle doğal olarak krom hurdası da yoğun bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Uzun yıllardır Gebze genelinde ve Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası bölgelerinde krom hurdalarının geri dönüştürülmesi amacıyla çalışmalar yapan firmamız, krom hurdalarınızı yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile satın almaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Sanayi Hurdası

Hurda İşinde Krom Hurdası

Krom hurda fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin 310 kalite paslanmaz ile 430 kalite paslanmazın fiyatı aynı değildir. Çünkü 310 kalite paslanmazın krom içeriği 430’dan, fiyatı ise 430’dan fazladır. Genel olarak krom hurda çeşitleri; 430, 201, 304, 316, 310, 202 kalite paslanmaz çelik ve 304, 316,310 kalite paslanmaz talaşları ayırabiliriz. Tüm bu krom hurdaların fiyatları farklıdır.

Cevap bırakın