Kablo hurdası

kablo

Kablo Hurdası, bakır tel ve tüm kablo türleri için ortak bir addır. Kablo Hurdası geri dönüşüm fiyatı bakır hurdasının türüne bağlıdır. Metalinizi satmak istiyor ancak atıklarınızın türünü belirleyemiyorsanız bizi aramaktan çekinmeyin. Kablo Hurdası konusunda bilgi eksikliği yüzünden birçok kişi elinde ki hurda atıkları satıp satmama konusunda kararsızdır.

Gebze Hurdacılık, Kablo hurdasının ayrımı konusunda iki farklı temelde inceleme yapmaktadır. Kabloların genel kullanımı dijital cihazlardan tutunda diğer makinelerin kullanım yerlerine kadar uzayabilmektedir. Kablolar plastik kaplı olduğu zaman bunların içerisinde ki bakır telden ya da alaşımdan ayrılması gerekmektedir. Sizlerde kablo hurdası konusunda aklınıza takılan tüm soruları cayirovageridosunusum.com sitemiz üzerinden inceleyerek bulabilirsiniz.

Hurdacılık bölgelerinde kablo atıklarını sıyırma işlemleri için profesyonel çözümler ve metotlar kullanılmaktadır. Sizler evinizde bu atıkları soymak için çabaladığınız süreçte kendinize ve alaşımlara zarar verme durumunuzun oluşmaması adına dilediğiniz şekilde satışı için Gebze Hurdacısı’na getirebilirsiniz.

Kablo Hurda Çeşitleri ve Cinsleri

Kablo hurdası çeşitleri olarak başlıca satışlarının ve alım satımının olduğu türler vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir; Soyulmuş Parlak Tel,  Bakır Boru/Yanıp Sönen, Bakır Boru / Bara, İzoleli Bakır Tel (Cat 5/6), THHN Kablosu, İzoleli Kablo, 500-750 MCM (Soyulmuş Parlak İç), Bakır Transformatörler ve Küçük Elektrik Motorları… şeklinde devam etmektedir. Bu türler sadece sayabileceğimiz başlıca olanlardan bazılardır. Bunların dışında kalan tüm kablo hurdalarını Gebze hurdacılık olarak almaktayız.

Özellikle Kablo Hurdası ayrımlarında akıllara bazen bu işi yapmak kazançlı mı gibi sorular gelebiliyor. Bu soruları da kısaca cevaplamış olalım. Evet, kablo sıyırma ve satmak oldukça kazançlı bir iş diyebiliriz. Özellikle bakır tellerin ve bakır boruların olduğu kablo cinslerin aralarında yer aldığı hurda materyaller daha önemli ve satışının daha rövanşta olduğu söz konusudur. Bu bağlamda hurda kablo alım ve satım için doğru düşünceye sahipsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Bakır Hurdası

2022 Kablo Hurda Fiyatları

2022 piyasası genelince Kablo Hurda fiyatları oldukça hızlı seyir etmektedir. Fiyatların yükseldiği bu dönemde satışlarda aynı şekilde müşteriler ve kablo tedarikçileri tarafından istenmektedir. Elinizde ki hurda kablo ürünlerini piyasaya uygun değerde satmak istiyorsanız en doğru kaynak olarak Gebze Hurdacısı’na ulaşmanızı tavsiye ederiz. Gebze bölgesi dışında; Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası Hurda bölgelerinde de aynı şekilde satışlar yüksek ve kârlı devam etmektedir. Bu bağlamda cayirovageridosunusum.com sitemizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Arayabilirsiniz.

Yukarıda ki Kablo Hurda cinsleri satışının yüksek değerde olanlarının bazılarındandır. (Kablo Hurdası fiyatları günlük değişimden etkilenmektedir. Fiyatlarda değişiklik olabilir.)

Kablo Hurda Alım Satım

Hurda kablo alım satım yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında elinizde ki ürünü mümkün olduğunca tonaj ile satmaya çalışmanız hem alıcı hem de satıcının kârına olacak bir işlemdir. Çünkü ürünün kilogram ile alımı belirlenen perakende fiyatlarına yansıyan temel satış politikasına uygun olarak tasarlanmaktadır. Ancak sizler ürünlerinizi biriktirir ve Hurda kablolarınızı tonaj ile satarsanız bu bağlamda kazancınızda %20-30 civarında ek kazanç olacaktır.

Hurda Kablo alım satım yaparken ürünlerinizin kalitesine ve sınıflarına göre ayrım yapılmaktadır. Özellikle ürünlerin temelinde kendi içerisinde olduğu gibi alaşım farkı vardır. Belki satıcı olarak (satan müşteri) bağlamında sizler bunu fark etmeyebilirsiniz, ancak bu ürünlerin temelinde pirinç, bakır, alüminyum… gibi farklı temel elementlerden oluşan karmaşık yapılar kullanılmaktadır. Bu sebeptendir ki satıcı olarak Gebze Hurdacısı bu işinin tam ehli olmuş ve sizlere ürününüz tam hakkettiği fiyatı belirleyip vermektedir.

Bakır ve Alüminyum kablo cinslerinin kendi aralarında fiyat farklı vardır. Satış ve alış esnasında bu ürünlerin aslında alınıp satılırken kilogram üzerinden hassas tartı ile tartılması gerekmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Naylon Hurda Fiyatı

Cevap bırakın