Çinko Hurdası

cinko

Çinko Hurdası Çayırova Geri Dönüşüm tarafından alımı satımı yapılan hurda çeşitlerinden biridir.

Hurda çinko miktarına göre özellikle Gebze’de ve Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası bölgelerinde hurda çinko alımı yapmaktayız. Genellikle verilen fiyatlar çinkonun kilogram fiyatlarıdır, bu durum nadiren tonaj olarak belirlenir. LME verilerine göre yukarı veya aşağı gidebilir. Hurdanızın değeri, sahip olduğunuz miktara, hurdanın nakliyesine ve temizliğine göre değişmektedir.

Çinko doğada en bol bulunan minerallerden biridir, ilk kez Hindistan’da keşfedilmiştir. Günümüzde sanayi, otomotiv sektörü ve deodorant üretimi gibi geniş bir alanda kullanılmaktadır. Alüminyum ve bakırdan sonra demir dışı metallerin üçüncü metalidir. Döküm endüstrisinde alaşımlar ve bileşikler halinde kullanıldığı bilinmektedir. Küresel piyasalarda dikkate değer bir emtia olarak yatırım yapılmaktadır. Bu nedenle çinko hurda piyasasının önemi ön plana çıkmaktadır. Ekibimize danışarak çinko hurdalarının geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

2022 Çinko Hurda Fiyatları

Günümüzde çinko, miktar olarak çelik, alüminyum ve bakırdan sonra dünyada yıllık olarak en çok tüketilen maddedir. Kimyasal olarak aktif olması ve diğer metallerle kolayca alaşımlanabilmesi nedeniyle çinko, endüstride birçok alaşım ve bileşiğin imalatında kullanılmaktadır. Hurda çinko, sanayi ve ticaret açısından bu kadar önemli bir metal olduğu için geri dönüştürülebilen metallerden biridir. Toplam çinko tüketimine baktığımızda ise bunun yaklaşık yüzde 50’sinin galvanizli çelik üretiminde kullanıldığı biliniyor. Pirinçte yüzde 20, dökümde yüzde 15, çinko oksitte yüzde 8, yarı mamul ürünlerde yüzde 7 kullanılmaktadır.

Hurda çinko fiyatları arasındaki değişim belirli dönemlerde daha belirgin hale gelmektedir. Bu değişikliğin temel nedeni, piyasada bulunan çinko hurda sayısının azalmasıdır. Bilindiği gibi piyasada ender bulunan bir eşyanın alış fiyatı da pahalıdır. Mevcut hurda çinko fiyatları da piyasa durumuna göre şekilleniyor. Elbette hurda fiyatlarının pahalı olması her zaman söz konusu değildir. Duruma göre fiyatlar yükselir ve düşer.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  DKP Hurdası

Güncel fiyat listesini cayirovageridosunusum.com sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Arayınız

Ayrıca firmaların belirlediği fiyatlar da piyasanın durumunu etkileyen bir diğer unsurdur. Firmamız 2022 yılı güncel hurda çinko fiyatları olarak sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Bu fiyatlar her iki tarafa da sunulmaktadır. Bugüne kadar hiçbir müşterimiz fiyatlarımızdan şikâyetçi olmamıştır. Daha önce hiçbir yerde bu kadar yüksek fiyatlar bulunmamıştı. Yüksek fiyatın tek adresi sadece Gebze Hurdacılık’tır.

Gebze Hurdacı, hurda çinko alımı yapan firmalar arasında yüksek fiyatlardan alım yapan hurda satıcıları azdır. Firmamız diğer firmalardan farklı olarak yüksek fiyatlara hurda alımı yapan bir hurda firması haline gelmiştir. Yüksek fiyat alımlarımız sadece çinko hurdası için değildir. Akla gelen tüm hurda türleri yüksek fiyatlardan satın alınmaktadır. Bilindiği gibi çinko birçok yerde kullanılmaktadır. Çinko özellikle akü yapımında ve otomotiv üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu endüstrilerde devamlılık ancak çinko hurdalarının geri dönüşümü ile mümkündür. Geri dönüştürülmüş çinko bu sektörler için çok önemlidir. Sonuç olarak çinko kendini yenileyen bir yapıya sahip değildir. Bu anlamda geri dönüşüm her türlü hurda için gerekli bir koşuldur. Geri dönüşüme önem veren yapısı ile hizmet veren Gebze Hurdacı, yüksek fiyatlara çinko hurda alımına hazırdır.

Çinko Hurda Alımı Satımı

Hurda satmak isteyen vatandaşlara özel ekipler gönderiliyor ve tüm hurdalar yerinde satın alınıyor. Çinko hurda alımı alanında hizmet veren firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. Hurda satışı için çeşitli hizmetlere ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için profesyonel olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Tüm hurda alımları firmamız tarafından yerinde ve nakit olarak yapılmaktadır. Geri dönüşüm firmamıza çinko hurda satmak isteyen kişilerin tercih edebileceği farklı yöntemler bulunmaktadır.

En güncel ve yüksek hurda fiyatları ile alınan çinko hurdalar ekipler tarafından taşınmakta ve dijital kantarlarımızda tartılmaktadır. Ağırlığa göre verdiğimiz fiyatlardan çinko hurda satın alınabilir. Hurdasını nakit olarak satmak isteyen herkes hizmetlerimizden yararlanabilir. Birçok ilçe ve ilçeye hurda alım hizmeti vermekteyiz. Çinko hurda alınır, hemen bizi arayın, Çinko hurda en iyi fiyat garantisi ile alınır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Makine Hurdası

ÇİNKO HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

Çinko hurda geri dönüşümü, benzersiz yapısı ile diğer metallerden ayrılmaktadır. Günümüzde çok az malzeme çinko kadar kullanışlı ve dinamiktir. Geleneksel olarak çatıların metal kaplamasında ve çeliğin paslanmaması için çinko kaplamada kullanılabilen çinko, yıllarca yüksek kaliteli alaşımlar ve birçok sektör yapabilmektedir.

Cevap bırakın