Bakır Hurdası

bakir

Bakır Hurdası Çayırova Geri Dönüşüm firması tarafından alımı ve satımı yapılan hurda türlerinden biridir, taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Maden hurdaları arasında bulunan bakır hurdası, hurda sektöründe oldukça önemli bir yer kaplar. Hurda alım satım işlerinde gün geçtikçe değer kazanan bakır hurdası lama bakır, kırkambar bakır, soyma bakır,  tel bakır, kalaylı soyma bakır, bobin bakır hurdası gibi çeşitlere sahiptir. Hurda bakır fiyatlarıysa yanmış bakır ve soyulmuş bakır çeşidine göre farklılık gösterir.

Gebze Hurda, hurda bakır alım satımı için Gebze’de bulunan tüm sokak, mahalle ve caddelerde hizmet verir. Soyma, kırkambar, lama, tel bakır ve benzeri hurdalar satılacağında önce Gebze Hurdacı ile iletişime geçilir. Müşteriye en yakın olan ve en yüksek fiyatı veren hurdacıdır. Her biri kendi alanında uzman bir kadroya sahip olan hurdacı, çevreye ve müşteriye zarar vermeden nakliye işlemini yapar.

Gebze Hurda, Müşteri Memnuniyetini Hedefler

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Gebze hurda, kaliteli hizmet sunar. Bu hurdacı ile iletişim kurmadan hurdanızı satmayın. Hurda bakır piyasasında söz sahibi olan hurdacı, uluslararası standartta uygun bir biçimde hurda alım satımı yapar. Gebze bölgesinin genelinde hizmet sunan hurdacı, size en yüksek fiyatı verir ve bakır hurdayı bulunulan yerden alır.

Maddi değeri fazla olan bakır hurdanın pek çok sektörde hammadde olma özelliği bulunur. Bu yüzden geri dönüşümü oldukça büyük önem taşır.  Elektronik, elektrik sektöründe fazla rastlanan bakır, yine aynı sektörden hurdaya büyük tonajlarda çıkar. Gebze Hurda bu bölgede bakır hurdaya en iyi fiyatı veren firmadır. Zira hurda borsasındaki hurda bakır kilosu fiyatlarını esas alarak anlık fiyatlandırma yapar ve bunu güncel bakır hurda fiyatlarına yansıtır.

Güncel Fiyattan Hassas Tartımla Bakır Hurdası

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Demir Hurda Fiyatı

İşçilik ve nakliye konusunda hurdacı tarafından müşteriye daha önceden bilgi verilir. Gebze bölgesinde bakır hurdalarınız kapıdan alınır. Güvenilir elemanlardan oluşan uzman kadro, yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Bakır hurda alımı ve satımı sırasında hassas tartım yapılır. Hurda alım satımının güvenilir bir biçimde sona ermesi için en önemli aşamalardan bir tanesi hurda tartımında dürüst olmaktır.

Bilgisayarlı tartılarla hassas hurda tartımı yapmakta olan Gebze Hurda, ödemeyi nakit yapar. Tartımı yapılmış olan hurda bakırın tutarı belirlenmiş olan kg fiyatı üstünden anlık hesaplanarak peşin ödenir. Alım satım öncesi ödeme konusunda müşteri şartlarını belirtmelidir. Hurdacı, günlük olan bakır fiyatını güncelleyerek ödeme konusunda gerekli kolaylığı yapmaktadır. Değerli bir materyal olan bakır hurdası bu hurdacıda değeri ölçüsünde geri dönüşümde kullanılır.

Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gebze Hurda yanı sıra Darıca Hurda, Şekerpınar Hurda, Pendik Hurda, Çayırova Hurda, Tuzla ve Dilovası Hurda aynı kalite ve uzman bir ekip ile hizmet sunmaktadır. Hurdacılar elde ettikleri hurdayı alakalı sektörlere sunarak geri dönüşümü destekler. Huda bakırın tekstilden madene çok fazla sektörde kullanılması fiyatını arttırır. Bakır hurdası fiyatlarında hesaplama ise kg üstünden yapılır.

Cevap bırakın