Alüminyum Hurdası

aliminyum

Alüminyum Hurdası Çayırova Geri Dönüşüm aracılığı ile alım satım amaçlı kullanılabilmektedir.

Alüminyum hurdasını çıkartırken çok çeşitli hurda alüminyum cinsleri ile karşılaşabilirsiniz. Alüminyum sınıflandırılmasında birkaç önemli temel malzeme kriterleri vardır. Bunlar hırda sahalarında ayrıştırılırken ortaya çıkan Alüminyum Hurda sınıflandırılmasına göre yapılmaktadır. Bu sınıflandırmada birçok farklı tür vardır.

Gebze Hurdacı, Alüminyum Hurda ve cinslerinizi bu kategori bağlamında birçok üründen tedarik etmektedir. Alüminyum Hurdalar bazı cinslerden elde edilmektedir. Bunlar başlıca; Alüminyum levha, dökme alüminyum, kirli alüminyum, alüminyum kutular, alüminyum oluklar, alüminyum tel, alüminyum jantlar… şeklinde devam etmektedir.

Alüminyum Hurda ayrımı yaparken sizlere uygun fiyat garantisini sunacak olan Gebze Hurda olarak bizleri tercih etmenizi öneririz. Bu bağlamda güvenilir hizmet ve kaliteli hurda fiyatına ulaşabilmeniz için sadece cayirovageridosunusum.com sitemizi ziyaret etmeniz ve güncel fiyatları görmeniz yeterli olacaktır. Gebze hurda bölgesi dışında; Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası Hurda bölgelerinde de sizlerin hurda ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Hurda Alüminyum Türleri ve Cinsleri

  • Alüminyum Levha: Bu kategori, çim sandalyeler, bazı hafif ölçülü tencere ve tavalar, az miktarda plastik veya çelik eklenmiş pencere çerçeveleri ve MC kablosundan kaplama gibi malzemeleri içerir.
  • Dökme Alüminyum: Bir kalıp doğrultusunda şekillenen alüminyum türüdür. Barbekü ızgarası, belirli uygulamalardan kalıplar veya daha büyük ışık direği tabanları gibi cisimlerden oluşmaktadır.
  • Kirli Alüminyum: Bu, çelik, kauçuk veya plastik takılı herhangi bir şey olabilir.Hurda sahaları, satmaya çalıştığınız “temiz” alüminyuma alüminyum olmayan herhangi bir malzeme karıştırdığını gördüğünde, bunun için temiz fiyatlar almak hiç de zor değil.
  • Alüminyum Kutular: Hurdalıklara getirilen en yaygın ürünlerden biri alüminyum kutulardır. Soda ve yiyecek kutularından yaygın olarak bulunabilmeleri sayesinde, birçok insan bir bahçeye getirmeden önce tenekeleri temizler, ezer ve toplar. Fiyatlandırma için bahçenizi aradığınızdan emin olun.
  • Alüminyum Oluklar / Dış Cephe Kaplaması: Genel olarak genel müteahhitler ve çatı ustaları tarafından toplanan alüminyum oluklar ve dış cephe kaplaması, hurda sahasına giden yolu bulmak için yaygın olarak kullanılan alüminyum türleridir. Vinil kaplamayı tercih eden birçok insanla, konut binalarında daha az alüminyum var.
  • Alüminyum Tel: Kabloları ve telleri çekerken, önce bakır olduğunu düşündüğünüz telleri bulabilirsiniz, ancak bunun yerine gümüş renkli olduklarını görürsünüz. Manyetik olmadıkları sürece bunlar alüminyum tel olacak. Bu telleri bakırdan ayırmak için ayırdığınızdan emin olun.
  • Alüminyum Jantlar: Otomobil ve kamyonlarda ortak olan alüminyum jantlar da ayıklanması gereken bir diğer alüminyum hurda türüdür. Karınızı en üst düzeye çıkarmak için, lastik lastiklerin ve Ön Tekerlek Ağırlıklarının bunlardan çıkarıldığından emin olun
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Arayiş Hurdası

Yukarıda ki cinslerin birçoğu sadece başlıca sınıflandırma arasında yer almaktadır. Bu bağlamda daha fazla cins ve türevi vardır, ancak bizler sizlere bir kısmını açıkladık daha fazla türevini merak ediyorsanız sitemiz üzerinden cayirovageridosunusum.com daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2022 Güncel Alüminyum Hurda Fiyatları

Bilgi almak için Arayın

Hurda Alüminyum Alım Satım

Hurda Alüminyum Alım Satım yaparken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunların başında sınıflandırılma meselesi gelmektedir. Zira ürünlerin kendi aralarında sınıflandırılması olduğu gibi alüminyum sınıflandırılması da olmaktadır. Ürünlerin kendi cinsine göre temiz, kirli, kullanım durumu ve atıksal boyutu gibi ön ve uç nokta durumları söz konusu olabilmektedir.

Hurda satarken, Gebze Hurdacısı olarak sizlere piyasaya uygun alım yapacağımıza dair güven vermekteyiz. Bu sayede alacağınız veya satacağınız Alüminyum Hurda çeşitleri konusunda sorunsuz ve güvenli işlem yapmış olursunuz. Alüminyum Hurda çeşitlerini ve güncel fiyatlarını sitemiz üzerinden günlük, haftalık ya da aylık olarak takip edebilirsiniz.

Hurda Alüminyum alırken belirtilen durumlar riayet etmenizi öneririz ki bu sayede maddi zararlara uğramayınız.

Cevap bırakın